Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 2011

16. 7. 2011

 

"Pražatronn  2011 "  umístění podle katogorií  :
  Kategorie: Muži do 49    
1 Toul Filip Hluboká n. Vltavou 00:52:30  
2 Petrou Jan Velešín 00:53:06  
3 Dvořák Jan Borovany 00:54:19  
4 Kudrlička Rosťa Kluky, Písek 00:59:01  
5 Kubeš Martin ČB 01:00:06  
6 Krejzy Borovany 01:04:12  
7 Dvořák Jiří Borovany 01:08:22  
8 Molík Michal ČB 01:10:04  
9 Mráz Zbyněk Trhové Sviny 01:15:43  
10 Lhotka Jiří Borovany 01:17:12  
11 Michl Tomáš ČB 01:24:17  
         
  Kategorie: Muži nad 50    
1 Mikoláš Jan ČB 00:54:43  
2 Huspeka Míra Čejetice 00:59:51  
3 Šůra Borovany 01:03:43  
         
  Kategorie: Ženy do 49     
1 Píchová Pavla Ledenice 01:14:29  
2 Vodhánilová Ivana  Borovany 01:17:11  
3 Káplová Hana Borovany 01:17:26  
         
         
         
  Kategorie: Družstva    
1 Brožka Martin, Nepraš Jan, Brožka Maťej Trhové Sviny 00:56:00  
2 Dvořák Radomil, Procházka Vítek, Salák Petr Borovany, Ledenice, ČB 00:56:10  
3 Bujnovský David, Šmída Michal, Pečenka Karel Borovany 00:57:38  
 -----------------------------------------------------------------
    Celkové pořadí  
1 Toul Filip Hluboká n. Vltavou 00:52:30
2 Petrou Jan Velešín 00:53:06
3 Dvořák Jan Borovany 00:54:19
4 Mikoláš Jan ČB 00:54:43
5 Brožka Martin, Nepraš Jan, Brožka Maťej Trhové Sviny 00:56:00
6 Dvořák Radomil, Procházka Vítek, Salák Petr Borovany, Ledenice, ČB 00:56:10
7 Bujnovský David, Šmída Michal, Pečenka Karel Borovany 00:57:38
8 Kudrlička Rosťa Kluky, Písek 00:59:01
9 Huspeka Míra Čejetice 00:59:51
10 Kubeš Martin ČB 01:00:06
11 Šůra Borovany 01:03:43
12 Krejzy Borovany 01:04:12
13 Dvořák Jiří Borovany 01:08:22
14 Molík Michal ČB 01:10:04
15 Píchová Pavla Ledenice 01:14:29
16 Mráz Zbyněk Trhové Sviny 01:15:43
17 Vodhánilová Ivana  Borovany 01:17:11
18 Lhotka Jiří Borovany 01:17:12
19 Káplová Hana Borovany 01:17:26
20 Michl Tomáš ČB 01:24:17
 
 Všem závodníkům děkujeme za účast a sponzorům za podporu /Wifiinternet p.Kaucký ,AutobazarH-H p.Hais, Město Bor. a p.Salák/. Výbor PŠK

 

---------------------------------------------------------------- 

 

 

"BOROVANSKÁ 24 "

 


 
Kategorie: Muži do 18
 

 
1 Lavička Pavel Bor. 01:15:04
 

 

 

 

 

 

 
Kategorie: Muži 19-49
 

 
1 Dupkanič Vladimír Led. 00:38:10
 
2 Petrou Jan Velešín 00:40:32
 
3 Krajník Radek Třeb 00:41:54
 
4 Nosa Petr Suhdol 00:42:56
 
5 Kubeš Tomáš Kam.Újezd 00:44:02
 
6 Krejčí Petr Bor 00:44:42
 
7 Mach Jan Velešín 00:45:54
 
8 Cígler Marek Kam.Újezd 00:48:49
 
9 Ondok Václav Bor 00:48:54
 
10 Hubač Tomáš Č B 00:49:01
 
11 Farkota Milan Led 00:49:51
 
12 Dvořák Jan -dítě Bor 00:53:20
 
13 Salák Petr Led 01:01:09
 
14 Apfrtaler Jří Bor.
 

 

 

 

 

 

 

 
Kategorie: Muži nad 50
 

 
1 Bubla Lad Milevsko 00:42:30
 
2 Šrot Radek Dol Třeb 00:43:04
 
3 Janas Jiří Velešín 00:44:53
 
4 Urbánek jiří Bor 00:45:40
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kategorie: Ženy 19-49
 

 
1 Šedinová Mrtina Třeb 00:45:14
 
2 Popelová Marika Bor 01:01:23